capelets شهرهای هرمزگان اردیبهشت بیشینه دما

capelets: شهرهای هرمزگان اردیبهشت بیشینه دما کمینه بیشینه دمای هوا هواشناسی

گت بلاگز ورزشی نقل و انتقالات چراغ خاموش منصوریان و استقلال

مسئولان کلوب استقلال به شکل چراغ خاموش به دنبال جذب بازیکنان مد نظر منصوریان جهت فصل آتی هستند.

نقل و انتقالات چراغ خاموش منصوریان و استقلال

به گزارشخبرنگار حوزه فوتبال و فوتسالگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال استقلال در نظر دارد با جذب بازیکنان تازه تیمی قدرتمند را راهی میدان کند.
از طرفی شنیده ها حاکی از آن است که استقلالی ها با 7،8 بازیکن مذاکره اند و به نوعی به توافقات مورد نیاز رسیده اند ولی طبق نظر منصوریان قرار است 3 یا 4 بازیکن جهت فصل هفدهم جذب تیم شوند .

عبارات مهم : بازیکن

شایان مصلح فصل گذشته بازی های خوبی جهت سپیدرود رشت انجام داد و نقش بسزایی در موفقیت این تیم گیلانی داشت. مصلح که پدیده فصل گذشته لیگ دسته اول بود، مورد توجه علیرضا منصوریان قرار گرفته و حتی صحبت هایی انجام شده است که این بازیکن فصل آینده را در استقلال سپری کند.
طبق هماهنگی های صورت گرفته قرار است بعد از بازی های استقلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اوضاع مصلح با استقلال مشخص شود.به این ترتیب می توان این بازیکن را یکی از خرید های قطعی آبی ها دانست.
داریوش شجاعیان یکی دیگر از بازیکنانی است که منصوریان اعتقاد زیادی به او دارد و با توجه به اینکه شنیده می شود بوناچیچ رابطه خوبی با برانکو ندارد به همین علت احتمال حضور این بازیکن در استقلال زیاد از پرسپولیس خواهد بود .
همچنین به نظر می رسد استقلالی ها به شجاعیان گفته اند که باید شخصا رضایتنامه اش را از گسترش بگیرد و سپس به استقلال بپیوندد و از سوی دیگر، پرسپولیسی ها نیز به خاطر تب و تاب بازی آسیایی که پیش رو دارند، فعلا بی خیال ادامه مذاکرات شده است اند.
البته در میان خرید های استقلال بهتر است اشاره ای به یکی از خروجی های احتمالی منصوریان داشته باشیم؛ کاوه رضایی مهاجم آبی ها که استقلال را دوست دارد ولی احساس می کند که وقت جدایی از جمع آبی پوشان رسیده و باید برود تا پیشرفت کند.
به این ترتیب گفته می شود مذاکرات منصوریان با بیت سعید، ساسان انصاری و سجاد شهباززاده به همین جهت بوده است.اما منصوریان در مورد این مساله از رحمتی خواسته تا کاوه را در استقلال نگه دارد و از رابطه خوبش با این مهاجم استفده کند .
با این وجود بهتر است بدانیم آبی ها با بیت سعید به توافق نهایی رسیده اند و این بازیکن هم دومین خرید قطعی استقلالی ها است .
البته در این میان به نظر ساسان انصاری گزینه استقلالی ها نیز به آبی ها چراغ سبز نشان داده و این بازیکن در صورت نرفتن به یونان ،شاگرد منصوریان می شود .
همچنین امید جهانبخش که گزینه مد نظر منصوریان است اعلام کرده که منتظر است تا بازی های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تمام شود تا به تیم جدیدش برود.
با این وجود گزینه مدنظر جهانبخش می تواند استقلال باشد و البته شنیده می شود استقلالی ها به جهانبخش گفته اند عنوان را رسانه ای نکند تا کارها در آرامش پیش برود.
همچنین سجاد شهباززاده، مهاجم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران همچنان در لیست خرید علیرضا منصوریان سرمربی استقلال حضور دارد.
شهباززاده اولویتش این است که ابتدا با استقلالی ها به نقطه نظر یکسان برسد تا دوباره به این تیم بپیوندد. در غیر این صورت شهباززاده به سایر پیشنهادات خود خواهد پرداخت.
مرتضی تبریزی نیز از دیگر خرید های قطعی منصوریان است که تنها باید منتظر نهایی شدن قرارداد آنها باشیم .
اما در این میان باید بدانیم منصوریان بازیکنان متعددی را مدنظر دارد ولی هنوز با آن ها به توافق نهایی نرسیده قرار است و بعد از بازی با العین صحبت های مورد نیاز صورت بگیرد .
همچنین منصوریان به نوعی مذاکره اولیه با نفرات مورد نظر را مخفی نگه داشته تا به صورت چراغ خاموش ستارهای مد نظرش را جذب کند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: بازیکن | استقلال | استقلال | بازیکنان | منصوریان | علیرضا منصوریان | استقلال تهران | استقلال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog