capelets شهرهای هرمزگان اردیبهشت بیشینه دما

capelets: شهرهای هرمزگان اردیبهشت بیشینه دما کمینه بیشینه دمای هوا هواشناسی

گت بلاگز وب‌گردی ساده ترین و پردرآمدترین شغل ها!

این کارها بسیار راحت هستند و از آن مهمتر در مقایسه با حداقل زحمتی که دارند، از درآمد قابل توجهی برخوردارند.

ساده ترین و پردرآمدترین شغل ها!

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، البته ساده بودن بعضی از این کارها مستلزم زحمتی است که قبلا کشیده شده است است ولی بعضی دیگر هیچ تجربه و مهارت خاصی را نمی طلبند. سایت “ریت مای جاب”، تعدادی از این شغل ها را معرفی کرده است:

عبارات مهم : ماشین
بازیکن بازی های ویدیویی
شرکت های بازی های ویدیویی افرادی را جهت صرفا آزمایش بازی های تازه و نسخه های تازه بازی های قدیمی استخدام می کنند واین بدان معناست که فرد استخدام شده است با یک تیر دو نشان می زند اول اینکه قبل از هر کسی بازی های تازه را امتحان می کند دیگر اینکه درآمدی بالغ بر 50 هزار دلار دریافت می کند.

به گردش بردن سگها
بردن سگ ها به گردش صبح گاهی و عصرگاهی یکی دیگر از کارهای پردرآمد هست؛ بسیاری از مالکان هستند که حاضرند جهت گردش یک ساعته سگ هایشان 50 دلار بدهند. و از آنجا که هر مستخدم می تواند هر ساعت تعداد زیادی سگ را به گردش ببرد، آخر هر ماه پول قابل توجهی به جیب زده هست.

ناظر موتور برق
این کار در نگاه اول ممکن است سخت به نظر بیاید. کسی که عهده دار این کار می شود باید موتور برق را به کار انداخته و برق را میلیون ها منزل برساند یا قطع کند. در حالی که در اصل کار چنین شخصی صرفا فشار دادن چند تا دکمه است که اصلا کار پیچیده ای نیست. کسی که تجربه کافی داشته باشد می تواند تا 73 هزار دلار درآمد کسب کند.

ماساژور
این شغل، ماهیت راحت ای دارد لیکن در نهایت عبارت است از ایجاد جو آرامش است که نفع آن به شخص ماساژور هم می رسد. شخص به محض کسب مجوز مناسب، کار خود را جهت رسیدن به درآمدی بالغ بر 51 هزار دلار شروع می کند.

بینایی سنجی
درست است که این شغل مستلزم تجربه و مهارت زیاد و دوره تحصیل طولانی است ولی در نهایت تمام کار را تجهیزات و ماشین آلات چشم پزشکی انجام می دهد و کار دکتر بسیار راحت می شود و تنها کاری که او باید انجام دهد عوض کردن عدسی ها و استفاده از تجربه خود در استفاده از ماشین ها و تعیین شماره عینک هست. او در برابر این کار ساده و اندک، درآمدی حدود 125 هزار دلار به دست می آورد.

مربی شخصی
درست است که ورزش کردن کار مشکل است ولی تماشای ورزش کردن مردم اصلا کار مشکل نیست. کار مربی شخصی صرفا تعیین رژیم های غذایی و آموزش و توصیه و تشویق است در عوض درآمدی بالغ بر 55 هزار دلار دریافت می کند.

مراقب منزل
یکی از کارهای بسیار ساده، مواظبت منزل هاست. لیکن وحشت از دزدی یا سهل انگاری صاحبان بعضی منزل ها را بر آن می دارد تا اشخاصی را به عنوان مراقب استخدام کنند؛ تنها کاری که این افراد باید انجام دهند این است این است که در وقت غیاب صاحب خانه، به عنوان نمونه در وقت سفر، در منزل بماند. این کار 100 دلار در روز درآمد دارد.

منبع:العالم

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ماشین | استخدام | استفاده | شغل عجیب | شغل ساده | درآمد بالا | ماساژور |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog