capelets شهرهای هرمزگان اردیبهشت بیشینه دما

capelets: شهرهای هرمزگان اردیبهشت بیشینه دما کمینه بیشینه دمای هوا هواشناسی

گت بلاگز اردبیل شرکت 1800 دانش‌آموز اردبیلی در مسابقه های قرآن، عترت و نماز

مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل گفت: یک هزار و ۸۰۰ دانش‌آموز از استان در مرحله استانی مسابقه های قرآن، عترت و نماز شرکت کردند.

شرکت 1800 دانش‌آموز اردبیلی در مسابقه های قرآن، عترت و نماز

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل،احمد ناصری پ در دیدار از روند برگزاریمسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزی در اردبیل اظهار کرد: مرحله استانی سی و چهارمین دوره از مسابقه های قرآن، عترت و نماز دانش آموزی در 14 رشته قرائت قرآن، ترتیل قرآن، حفظ عمومی، حفظ خاص 5 جزء، 10 جزء، 20 جزء و کل قرآن کریم، تفسیر، اذان، نهج البلاغه، صحیفه سجادیه، احکام، انشای نماز و مداحی جهت دانش آموزان منتخب پسر و در 12 رشته جهت دانش آموزان دختر برگزار شد.

وی نشانه از اجرای این مسابقه های را تشویق و ترغیب دانش آموزان جهت توسعه فرهنگ قرآنی، ایجاد انس با قرآن و تعالیم اهل بیت(ع) در بین دانش آموزان، ایجاد مسابقه بین دانش آموزان جهت کسب مهارت و توسعهمفاهیم قرآن در بین دانش آموزان برشمرد و بیان کرد: این دوره از مسابقه های با حضور یک هزار و 800 نفر از دانش آموزان منتخب در مرحله آموزشگاهی استان برگزار شد که منتخبان به مرحله کشوری اعزام خواهند شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با بیان اینکه از مجموع شرکت کنندگان 889 نفر دانش آموز پسر بوده که 104 نفر از این تعداد به عنوان منتخبان مرحله استانی معرفی و به مرحله کشوری اعزام می شوند، گفت: از 744 دانش آموز دختر شرکت کننده در این مسابقه های نیز 96 دانش آموز به عنوان منتخبان استانی گزینش و معرفی خواهند شد.

شرکت 1800 دانش‌آموز اردبیلی در مسابقه های قرآن، عترت و نماز

ناصری مرحله استانی را از مراحل حساس این دوره از مسابقه های دانست و تصریح کرد: تلاش و جدیت بر این بوده تا براساس برنامه ریزیها و هماهنگیهای انجام شده است این دوره از مسابقه های در فضایی توام با آرامش برگزار شده است و دانش آموزان شرکت کننده بتوانند به نحو شایسته و مناسبی به مسابقه با یکدیگر بپردازند تا افراد برتر در این مرحله شناسایی و به مرحله کشوری اعزام شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل توسعه برنامه های قرآنی را از جمله اولویتها و برنامه های آموزش و پرورش اردبیل برشمرد و افزود: با توجه به اهمیت مفاهیم و تعالیم قرآنی و اسلامی در زندگی افراد و تعالی واقعی جامعه تلاش می کنیم تا برنامه ها در این حوزه در سطح مدارس استان توسعه و گسترش یافته و دانش آموزان هر چه زیاد به این حوزه جذب شوند.

انتهای پیام/ع

مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل گفت: یک هزار و ۸۰۰ دانش‌آموز از استان در مرحله استانی مسابقه های قرآن، عترت و نماز شرکت کردند.

واژه های کلیدی: اردبیل | استانی | برنامه | مسابقه | برگزاری | برنامه ریزی | اردبیل | مسابقات قران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog