capelets شهرهای هرمزگان اردیبهشت بیشینه دما

capelets: شهرهای هرمزگان اردیبهشت بیشینه دما کمینه بیشینه دمای هوا هواشناسی

گت بلاگز اردبیل برگزاری اردوهای ورزشی در خارج از کشور تبدیل به عادت نشود

رئیس هیأت والیبال استان اردبیل گفت: متأسفانه در فدراسیون‌های ورزشی برگزاری اردوهای خارج از کشور با هزینه‌های کلان تبدیل به یک عادت شده است هست.

برگزاری اردوهای ورزشی در خارج از کشور تبدیل به عادت نشود

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، نادر فلاحی، در جلسه شورای قشر شرکت بسیج ورزشکاران استان اردبیل که در مکان سالن کنفرانس مجموعه ورزشی حسین رضازاده برگزار شد، اظهار داشت: به علت عدم وجود بنگاه های اقتصادی نیرومند در استان، اکثریت هیأت های ورزشی از کمبود بودجه و اعتبارات کافی زحمت می برند.

وی با اشاره به برگزاری مطلوب مسابقه های والیبال امیدهای آسیا در اردبیل و سربلندشدن استان در این آزمون بزرگ، افزود: به نمایندگی از خانواده بزرگ والیبال، نهایت قدردانی خود را از مدیر اداره کل ورزش و جوانان و عوامل زحمت کش ورزشی استان اعلام می نماییم.

رئیس هیأت والیبال استان اردبیل تصریح کرد: جهت پیشبرد بهتر کارها، اداره کل ورزش و هیأت های تابعه از نیروهای انسانی سالم و دارای انگیزه که از توان کافی در مدیریت برخوردار هستند استفاده کنند تا با تربیت مدیرانی که از روحیه خودباوری مناسبی برخوردار هستند به خروجی و نتیجه های درخشانی در مدیریت زیرمجموعه های خود دست یابیم.

برگزاری اردوهای ورزشی در خارج از کشور تبدیل به عادت نشود

فلاحی توضیح داد: متأسفانه در فدراسیون های ورزشی برگزاری اردوهای خارج از کشور با هزینه های کلان تبدیل به یک عادت شده است هست، در حالی که استان هایی مثل اردبیل از توانایی میزبانی مطلوب از اردوهای متفاوت ورزشی برخوردار هستند.

وی با اشاره به مزیت استان اردبیل از لحاظ جغرافیایی، افزود: به علت هم مرزبودن استان اردبیل با کشور جمهوری آذربایجان از وقت موجود می توان جهت برنامه ریزی های یکسان ورزشی استفاده کرد.

رئیس هیأت والیبال استان اردبیل خاطرنشان کرد: به علت تجهیز و نوسازی سالن های ورزشی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اردبیل، تقاضامندیم زمینه استفاده مناسب هیأت های ورزشی از این اماکن ورزشی نیز فراهم شود تا علاوه بر حل شدن مسئله زمین و مکان تمرینی هیأت های ورزشی، به سمت و سوی پیشرفت و تعالی ورزش قهرمانی در استان حرکت کنیم.

رئیس هیأت والیبال استان اردبیل گفت: متأسفانه در فدراسیون‌های ورزشی برگزاری اردوهای خارج از کشور با هزینه‌های کلان تبدیل به یک عادت شده است هست.

انتهای پیام/ع

واژه های کلیدی: اردبیل | اردبیل | برگزاری | والیبال | استفاده | اردبیل | اردوی ورزشی | خارج کشور

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog